Het advertentiespel is het enige gezelschapsspel zonder competitie-element. Toch is het goed voor uren vermaak!
Speel nu het advertentiespel hieronder! Klik op de kaartjes ‘a’, ‘b’ en ‘c’ om een hilarisch ‘zoekertje’ te lezen!
Heeft u de smaak te pakken? Klik op ‘Voeg een kaartje toe!’ (onderaan) om zelf een kaartje toe te voegen aan het advertentiespel!
10 meningen
Jonas
Leuk! Ik denk dat ik deze fijne collectie niet ga vervuilen met mijn inferieure grappen en grollen.
Jonas
Wij zijn gespecialiseerd in het opzetten van het kleinere huisdier en bieden daarom aan: mijn zieke oude grootmoeder. Zonder prijs, maar in ruil voor “gezelligheid”.
Andre
Leuk, als altijd, maar… kunst??? naah.
Loes
Pfff, zal me rotten of het kunst is, ik vind het leuk. Het is absurdistisch en het raakt me omdat ik erom kan lachen.
Bovendien stimuleert het m’n eigen creativiteit omdat ik denk, oja, zoiets kun je ook nog verzinnen 🙂
Stef
heerlijk dit!
Eva
Ja, mijn zieke, oude grootmoeder doet het ook goed:
Wegens slecht onderhoud gratis af te halen: mijn zieke, oude grootmoeder, goed kunnende machineschrijven. Zo, wie wil?? Ik moet je waarschuwen, ze is ondertussen een behoorlijke graftak.
Anonymous
Met veel liefde voor gezorgd, maar moet nu toch echt weg: mijn echtgenoot, Beschikbaar wegens aanrijding!
Anoniempje
ik had mijn grootmoeder zoekt voor haar kleinkinderen een pappegaai zonder hardloopschoenen
Anoniempje
gratis af te halen: een geruite zakdoek MET TOETER XD
Anoniempje
Ik had Aangeboden wegens recente ervenis
Mijn klijne zusje
Met een kaartje ☺☺